Maj miesiącem Strażaków | Rudyszwałd
Translation

Maj miesiącem Strażaków

21
Maj/2014
0
Pielgrzymka strażaków na Górę Św. Anny - 08.06.2011

Faktem jest, że 4 maja obchodzimy dzień św. Floriana patrona strażaków ale świętowanie to nie skończyło się tylko na tym dniu, a działo się wiele bo już 03.05.2014r odbyła się msza św. w intencji wszystkich strażaków w Naszym parafialnym kościele którą odprawił ks. proboszcz Piotr Figurniak, następnego dnia Nasz sztandar z delegacją stawił się na Mszy św. odpustowej w kościele pod wezwaniem Św. Floriana w Kozmicach.
10 maja br. odbyło się kolejne z rzędu spotkanie strażaków tym razem na terenie Zabełkowa aby jak co roku wspólnie z zaprzyjaźnionymi jednostkami straży pożarnych przejechać ulicami czterech Wsi i zaprezentować swoje wozy bojowe częstując po drodze dzieci słodkościami.
Jak co roku w druga niedzielę maja odbyła się 18-sta pielgrzymka strażaków na Górę Św. Anny oczywiście nie mogło zabraknąć tam przedstawicieli z Naszej jednostki, a to jeszcze nie jest koniec 🙂 narazie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń.

P.P

 

Dodawania komentarzy zostało wyłączone.


BestInCellPhones.com Offers BlackBerry Phones for Sale. | Thanks to Wordpress Themes, MMORPGs and Conveyancing